Rozwój spółki BIVROST

 • Opis
 • FAQ


BIVROST jest producentem sprzętu dla profesjonalistów wideo VR

RYNEK WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

Rok 2016 został uznany przez media rokiem wirtualnej rzeczywistości (VR). Po bardzo obiecującym 2015 roku, który obfitował w inwestycje, rynek stopniowo zapełnia się produktami VR, zarówno w aspekcie sprzętu, jak i oferowanych treści. Chociaż jest to dopiero początek wychodzenia z technologicznej niszy, wirtualna rzeczywistość zdecydowanie zmierza w kierunku mainstreamu. „New York Times” napisał w jednym z artykułów poświęconych tej technologii, że giganci z branży technologicznej i rozrywkowej są przekonani, iż VR nie jest chwilową modą, ale ma potencjał, by zrewolucjonizować sposób, w jaki konsumujemy media (telewizję, filmy, wydarzenia sportowe, wiadomości i gry wideo). Inwestycje poczynione w VR świadczą o nieprzeciętnym zainteresowaniu i wielkich nadziejach pokładanych w tej technologii.

O poważnym traktowaniu tego trendu w aspekcie komercjalizacji technologii VR można było się przekonać po zakupie za ok. 2 miliardy dolarów przez Facebook firmy Oculus Rift tworzącej gogle do wirtualnej rzeczywistości. Szczególne zainteresowanie inwestorzy kierują na VR-owe studia filmowe skupione wokół Hollywood, o czym świadczyć może runda inwestycyjna dla kamery Jaunt w wysokości 65 milionów dolarów, w której lwia część należała do koncernu Disney. Wśród inwestorów zainteresowanych wirtualną rzeczywistością znajdują się takie koncerny, jak: ABC News, Google Ventures, Intel Capital, Comcast, Time Warner, Legendary Entertainment, Rothenberg Ventures czy Boost VR. Według prognoz Digi-Capital do 2020 roku rynek VR/AR ma być warty 150 miliardów dolarów.


Źródła:

 

 

PROBLEM I ROZWIĄZANIE

Cinematic VR

Rozwiązania BIVROST pozwalają tworzyć wysokiej jakości filmowe doświadczenia VR. W przeciwieństwie do konsumenckich kamer 360, urządzenia BIVROST dają hollywoodzką jakość obrazu, konieczną przy wymagających realizacjach w takich branżach jak medyczna, filmowa czy reklamowa.

Transmisje wideo 360

Transmisja live w formacie 360 stopni jest idealnym rozwiązaniem problemu limitu miejsc podczas wydarzeń na żywo, niedostępności cenowej bądź ograniczenia geograficznego. Realizowane za pomocą wideo 360° oraz wirtualnej rzeczywistości transmisje z najważniejszych wydarzeń sportowych, społecznych, muzycznych czy edukacyjnych pozwolą odbiorcom doświadczać, a nie jedynie biernie konsumować wydarzenia.

 

TECHNOLOGIA BIVROST

 

 

 

 

 

BIVROST NA TLE KONKURENCJI

BIVROST wyróżnia się na tle konkurentów przede wszystkim szeroką ofertą produktową. Pozwala to pozyskać i utrzymać klienta stosując sprzedaż krzyżową i dosprzedaż, czyli stopniowe i systematyczne zaopatrywanie klienta w kolejne produkty.

 

 

Produkty Spółki wyróżniają się na tle konkurencji jakością wykonania i użytym materiałem. Większość rigów kamerowych oferowanych przez konkurencję wykonana jest z plastiku, jako wydruk 3D. Zastosowanie aluminiowego tworzywa w produktach BIVROST zapewniają im wytrzymałość, a autorski system montażu kamer gwarantuje stabilności optyki, ważną podczas tworzenia wideo sferycznego.

 

 

DOTYCHCZASOWE REALIZACJE POTWIERDZAJĄ JAKOŚĆ TECHNOLOGII

Chcąc potwierdzić jakość opracowywanej technologii, wykonaliśmy szereg wdrożeń. Naszych partnerów i klientów dobieraliśmy starannie tak, aby przetestować kluczowe funkcjonalności i przewagi naszych technologii. Poniżej prezentujemy Państwu realizacje z których jesteśmy szczególnie dumni.

Zrealizowana na potrzeby Samsunga za pośrednictwem agencji Cheil wideo-opowieść ukazująca odbiorcom osadzoną w browarze „Lubicz” historię ziarnka słodu, włączając procesy technologiczne, produkcję piwa, na gotowości do konsumpcji kończąc. Do nagrania video zostały użyte wyłącznie technologie BIVROST. Szczególnie istotny w tym projekcie jest fakt, że mimo opracowania przez firmę Samsung własnej kamery 360, klient wybrał rozwiązanie BIVROST bezpośrednio z uwagi na wyższą jakość obrazu.

Realizacja nagrania podczas Mistrzostw Europy w pilce ręcznej PZPR – obejmowała mecz z perspektywy publiczności i płyty boiska. To zlecenie stanowiło przygotowanie do obsługi transmisji na żywo z wykorzystaniem wielu kamer.

Pierwszy w Polsce teledysk 360° nagrany przez BIVROST w 2015 r. dla zespołu Poparzeni Kawą Trzy.

 

Z naszej technologi korzystali

 

HISTORIA FIRMY

 

ZESPÓŁ

KLUCZOWI CZŁONKOWIE ZESPOŁU

   • Krzysztof Bociurko – rozwój produktu (software), wsparcie techniczne
   • Marcin Przelaskowski – realizacja wideo
   • Liliana Sidowska – realizacja wideo
   • Konrad Śledziewski – wsparcie techniczne
   • Jan Niedziałek – wsparcie techniczne

 

NASI PARTNERZY HANDLOWI

Wielka Brytania

Współpraca z japońską firmą Entaniya, producentem profesjonalnych obiektywów typu super-fisheye, otwiera dostęp do jej sieci sprzedaży na całym świecie, w tym na rynku brytyjskim.

Holandia

BIVROST został partnerem cyklicznego wydarzenia: VR Days Europe co otwiera dostęp do największego europejskiego rynku profesjonalistów wideo i formatów telewizyjnych. Większość indywidualnych pre-orderów pochodzi z tego rynku.

Region CEE

BIVROST swoją ofertą wypełnia lukę w rozbudowanej sieci sprzedaży firmy GoPro. Rigi dla 6 kamer Hero5 powodują wzrost popytu i obrotu czym stanowią rozwiązanie na spadek wyników sprzedażowych w ostatnim roku.

Niemcy

Nawiązana współpraca z dystrybutorem kamer Blackmagic Design, jednym z największych sklepów e-commerce, największą w Niemczech wypożyczalnią profesjonalnego sprzętu wideo.

 

MEDIA O NAS

 

NA CO WYKORZYSTAMY ŚRODKI Z INWESTYCJI?

 

 

 

 

 

ZASADY WYJŚCIA Z INWESTYCJI

  • Wejście inwestora branżowego – Spółka będzie dążyła do pozyskania inwestora branżowego (dużej firmy polskiej lub zagranicznej), która będzie mogła wykupić w przyszłości udziały Inwestorów mniejszościowych obejmujących udziały rundy seed w ramach niniejszej oferty. Duże firmy często zgłaszają zainteresowanie mniejszymi, ale za to innowacyjnymi spółkami, by w ramach transakcji fuzji i przejęcia połączyć się z innowacyjnym podmiotem, osiągnąć synergię i dalej się rozwijać.
  • Wejście inwestora finansowego – w ramach rozwoju i potrzeb kapitałowych Spółka będzie również dążyła do pozyskania inwestora finansowego (funduszu Private Equity lub Venture Capital), który będzie zainteresowany dokapitalizowaniem spółki jak również odkupieniem udziałów od obecnych Inwestorów mniejszościowych. Fundusze, oprócz podwyższania kapitału w innowacyjnych spółkach często proponują odkupienie udziałów od drobnych udziałowców celem zwiększenia udziałów w spółce i chęcią większego prawa głosu w strategii rozwoju.
  • Debiut na NewConnect lub GPW – w sytuacji bardzo dobrej koniunktury giełdowej, spółka rozważy również przekształcenie w Spółkę Akcyjną i debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych lub rynku alternatywnym NewConnect. A w takim przypadku, akcje Inwestorów będą dopuszczone do obrotu giełdowego i staną się płynnymi papierami wartościowymi, które będzie można sprzedać.
  • Wykup udziałów przez Spółkę – w sytuacji nieudanego bądź przeciągającego się w czasie procesu pozyskania inwestora branżowego lub finansowego oraz w przypadku niesprzyjającej koniunktury giełdowej, Spółka przeprowadzi skup udziałów własnych od Inwestorów obejmujących udziały rundy seed przeprowadzając transakcję Leverage Buyout.

 

 

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W BIVROST?

 1. BIVROST działa na jednym z najdynamiczniej rozwijających się światowych rynków.
 2. Technologie BIVROST zostały opracowane we współpracy z najbardziej innowacyjnymi spółkami na świecie jak Intel czy Aaeon.
 3. Przeprowadzone realizacje gwarantują najwyższą jakość opracowanej technologii.
 4. Spółka posiada rozwiniętą sieć partnerów i dystrybutorów na całym świecie.
 5. Zespół BIVROST tworzą doświadczeni przedsiębiorcy, jedni z najbardziej rozpoznawalnych ekspertów z branży nowych mediów.

 

JAK ZAINWESTOWAĆ?

Jeżeli jesteś zainteresowany inwestycją i chcesz zapisać się na udziały spółki BIVROST Sp. z o.o., poniżej znajdziesz instrukcję:

 1. Zarejestruj się na platformie CrowdWay.pl.
 2. Zapoznaj się ze wszystkimi dokumentami oraz materiałami dołączonymi do niniejszej oferty.
 3. Kliknij w przycisk Zainwestuj znajdujący się u góry, po prawej stronie ekranu.
 4. Wpisz kwotę inwestycji. Minimum to 8000 PLN za jeden udział. Można nabywać tylko całe udziały, zatem każda wyższa inwestycja powinna odpowiadać wielokrotności powyższej ceny emisyjnej udziału. Jednorazowa wpłata nie może przekraczać równowartości 6 udziałów, czyli 48 000 PLN. Aby nabyć większą ilość udziałów, należy dokonać kilku wpłat, z których każda nie będzie przekraczała tej wartości. Powyższy limit wynika z polityki operatora płatności serwisu Przelewy24.
 5. Potwierdź zapoznanie się z dokumentami dotyczącymi emisji oraz z regulaminem platformy.
 6. Dokonaj wpłaty na udziały poprzez przelew online. Na dokonanie wpłaty masz 15 min, jeżeli ten czas zostanie przekroczony transakcja nie dojdzie do skutku i należy powtórzyć działania od punktu nr 3.
 7. Po zakończeniu emisji na platformie CrowdWay.pl otrzymasz e-mail ze wzorem pełnomocnictwa. Udaj się z nim do najbliższego notariusza celem ustanowienia pełnomocnictwa.
 8. Prześlij pełnomocnictwo do CrowdWay.pl na adres podany w wiadomości e-mail.

Następnie, Pełnomocnik ustanowiony przez Spółkę do reprezentowania wszystkich Inwestorów na wyznaczonym akcie notarialnym przystąpi w Twoim imieniu do Spółki i obejmie w niej udziały. Po tym wydarzeniu zostaną Tobie wysłane wszystkie dokumenty potwierdzające objęcie przez Ciebie udziałów w Spółce.

Od tego czasu będziesz wspólnikiem w BIVROST Sp. z o.o.!

Na akcie notarialnym możesz także pojawić się osobiście. O dacie i miejscu zostaniesz poinformowany przez Emitenta.

 

ZAŁĄCZNIKI

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące oferty udziałów spółki BIVROST Sp. z o.o. dostępne są w załączonych dokumentach. W szczególności zapoznaj się z Umową Inwestycyjną oraz z Dokumentem Informacyjnym.

 

KONTAKT

Ostrzeżenie o ryzyku

 

Operator Serwisu CrowdWay.pl informuje, iż powyższe treści oraz przynależne do projektu materiały i dokumenty mają charakter wyłącznie informacyjny oraz promocyjny, a żadna z zawartych w nich informacji nie stanowi doradztwa inwestycyjnego, analiz finansowych, rekomendacji w tym: inwestycyjnych, podatkowych, prawnych lub księgowych. W szczególności powyższe informacje nie uwzględniają indywidualnej sytuacji Inwestora, w tym jego profilu inwestycyjnego, poziomu wiedzy o inwestowaniu, doświadczenia inwestycyjnego, sytuacji finansowej oraz celów inwestycyjnych. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

Inwestowanie w udziały wiążę się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału. Inwestorzy powinni być świadomi ryzyka, jakie niesie ze sobą inwestowanie w udziały, a ich decyzje inwestycyjne powinny być poprzedzone właściwą analizą, a także, jeśli wymaga tego sytuacja, konsultacją z doradcą inwestycyjnym oraz doradcą prawnym i podatkowym.

JAK ZAINWESTOWAĆ?

Jeżeli jesteś zainteresowany inwestycją i chcesz zapisać się na udziały spółki BIVROST Sp. z o.o., poniżej znajdziesz instrukcję:

 1. Zarejestruj się na platformie CrowdWay.pl
 2. Zapoznaj się ze wszystkimi dokumentami oraz materiałami dołączonymi do niniejszej oferty
 3. Kliknij w przycisk Zainwestuj znajdujący się u góry, po prawej stronie ekranu
 4. Wpisz kwotę inwestycji. Minimum to 8000 PLN za jeden udział. Można nabywać tylko całe udziały, zatem każda wyższa inwestycja powinna odpowiadać wielokrotności powyższej ceny emisyjnej udziału. Jednorazowa wpłata nie może przekraczać równowartości 6 udziałów, czyli 48 000 PLN. Aby nabyć większą ilość udziałów, należy dokonać kilku wpłat, z których każda nie będzie przekraczała tej wartości. Powyższy limit wynika z polityki operatora płatności serwisu Przelewy24.
 5. Potwierdź zapoznanie się z dokumentami dotyczącymi emisji oraz z regulaminem platformy
 6. Dokonaj wpłaty na udziały poprzez przelew online
 7. Udaj się do najbliższego notariusza celem ustanowienia pełnomocnictwa na podstawie wzoru, które otrzymasz drogą mailową od Spółki. Wzór pełnomocnictwa zostanie wysłany w ciągu kilku tygodni od zakończenia emisji.
 8. Prześlij pełnomocnictwo do Emitenta na adres podany w Dokumencie Informacyjnym

Następnie, Pełnomocnik ustanowiony przez Spółkę do reprezentowania wszystkich Inwestorów na wyznaczonym akcie notarialnym przystąpi w Twoim imieniu do Spółki i obejmie w niej udziały. Po tym wydarzeniu zostaną Tobie wysłane wszystkie dokumenty potwierdzające objęcie przez Ciebie udziałów w Spółce.

Od tego czasu będziesz wspólnikiem w BIVROST Sp. z o.o.!

Na akcie notarialnym możesz także pojawić się osobiście. O dacie i miejscu zostaniesz poinformowany przez Emitenta.

ZAŁĄCZNIKI

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące oferty udziałów spółki BIVROST Sp. z o.o. dostępne są w załączonych dokumentach. W szczególności zapoznaj się z Umową Inwestycyjną oraz z Dokumentem Informacyjnym.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Chcesz jako pierwszy otrzymać informację o kolejnych startupach? Zapisz się na nasz newsletter

 
Klauzula informacyjnaInformujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Crowd Ventures Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Walońskiej 7/66. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych. Odbiorcami tych danych mogą być tylko i wyłącznie firmy, które wspierają Crowd Ventures Sp. z o.ow zakresie funkcjonowania systemów informatycznych. Podstawą przetwarzania danych jest usprawiedliwiony cel administratora danych jakim jest marketing bezpośredni. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu wniesienia przez Państwa sprzeciwu wobec ich przetwarzania.Posiadają Państwo prawo do: • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także do przenoszenia swoich danych osobowych; • Wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do zapisania się do usługi NEWSLETTER. Ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych można zapoznać się w polityce prywatności: POLITYKA PRYWATNOŚCI. Wszelkie zapytania oraz oświadczenia w zakresie ww. praw należy kierować pod poniższe dane kontaktowe: Dane kontaktowe administratora danych: Crowd Ventures Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Walońskiej 7/66 ado@crowdway.pl Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: crowdway@inspektor-danych.info
 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Crowd Ventures Sp. z o.oinformacji handlowych na podany przeze mnie adres e-mail

FreshMail.pl
 

 
Klauzula informacyjnaInformujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Crowd Ventures Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Walońskiej 7/66. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych. Odbiorcami tych danych mogą być tylko i wyłącznie firmy, które wspierają Crowd Ventures Sp. z o.ow zakresie funkcjonowania systemów informatycznych. Podstawą przetwarzania danych jest usprawiedliwiony cel administratora danych jakim jest marketing bezpośredni. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu wniesienia przez Państwa sprzeciwu wobec ich przetwarzania.Posiadają Państwo prawo do: • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także do przenoszenia swoich danych osobowych; • Wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do zapisania się do usługi NEWSLETTER. Ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych można zapoznać się w polityce prywatności: POLITYKA PRYWATNOŚCI. Wszelkie zapytania oraz oświadczenia w zakresie ww. praw należy kierować pod poniższe dane kontaktowe: Dane kontaktowe administratora danych: Crowd Ventures Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Walońskiej 7/66 ado@crowdway.pl Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: crowdway@inspektor-danych.info
 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Crowd Ventures Sp. z o.oinformacji handlowych na podany przeze mnie adres e-mail

FreshMail.pl