FreshMail.pl

Kariera

Płatne praktyki w CrowdWay.pl

Platforma crowdfundingu udziałowego CrowdWay.pl zajmująca się finansowaniem innowacyjnych przedsiębiorstw poszukuje do biura w Warszawie praktykanta na płatny staż z możliwością przedłużenia umową o pracę. Głównymi zadaniami będzie wspieranie kampanii crowdfundingowych polskich i zagranicznych startupów. Twoim zadaniem podczas praktyk będzie także dbanie o sprawny obieg dokumentacji, obsługa biura oraz rozliczeń z kontrahentami i partnerami spółki.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Preferowani studenci ostatnich lat studiów;
  • Ambicja oraz chęć samorozwoju;
  • Doskonała organizacja pracy własnej;
  • Sumienność i skrupulatność;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Office Managera / Asystenta Zarządu jako duży plus.

Zadania:

  • Organizacja oraz promocja kampanii crowdfundingowych;
  • Bliska współpraca z zarządami innowacyjnych spółek;
  • Nadzór nad księgowością i obiegiem dokumentów;
  • Utrzymywanie relacji z inwestorami;
  • Administracja biura;
  • Wsparcie przy organizacji i rozliczeniach wyjazdów służbowych.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 2000 PLN netto;
  • Pracę z ambitnymi ludźmi, którzy chcą się rozwijać;
  • Umowę zlecenie lub dzieło oraz elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość pogodzenia pracy ze studiami.

Jeżeli chcesz z nami rozwijać crowdfunding udziałowy w Polsce i na świecie wyślij nam swoje CV na adres: hello@crowdway.pl dołączając “Płatne praktyki” w tytule wiadomości.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Chcesz jako pierwszy otrzymać informację o kolejnych startupach? Zapisz się na nasz newsletter

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Crowd Ventures Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Św. Mikołaja 8/11/213. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.