FreshMail.pl

Kariera

Płatne praktyki w CrowdWay.pl

Platforma crowdfundingu udziałowego CrowdWay.pl zajmująca się finansowaniem innowacyjnych przedsiębiorstw poszukuje do biura w Warszawie praktykanta na płatny staż z możliwością przedłużenia umową o pracę. Głównymi zadaniami będzie wspieranie kampanii crowdfundingowych polskich i zagranicznych startupów. Twoim zadaniem podczas praktyk będzie także dbanie o sprawny obieg dokumentacji, obsługa biura oraz rozliczeń z kontrahentami i partnerami spółki.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Preferowani studenci ostatnich lat studiów;
  • Ambicja oraz chęć samorozwoju;
  • Doskonała organizacja pracy własnej;
  • Sumienność i skrupulatność;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Office Managera / Asystenta Zarządu jako duży plus.

Zadania:

  • Organizacja oraz promocja kampanii crowdfundingowych;
  • Bliska współpraca z zarządami innowacyjnych spółek;
  • Nadzór nad księgowością i obiegiem dokumentów;
  • Utrzymywanie relacji z inwestorami;
  • Administracja biura;
  • Wsparcie przy organizacji i rozliczeniach wyjazdów służbowych.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 2000 PLN netto;
  • Pracę z ambitnymi ludźmi, którzy chcą się rozwijać;
  • Umowę zlecenie lub dzieło oraz elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość pogodzenia pracy ze studiami.

Jeżeli chcesz z nami rozwijać crowdfunding udziałowy w Polsce i na świecie wyślij nam swoje CV na adres: hello@crowdway.pl dołączając “Płatne praktyki” w tytule wiadomości.

Bardzo prosimy o zamieszczenie na swojej ofercie pracy następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Klauzula informacyjna

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Crowd Ventures Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Walońskiej 7/66. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Odbiorcami tych danych mogą być tylko i wyłącznie firmy, które wspierają Crowd Ventures Sp. z o.o w zakresie funkcjonowania systemów informatycznych. Podstawą przetwarzania danych są obowiązujące regulacje prawne (w szczególności Kodeks Pracy) oraz udzielona przez Państwa zgoda. Przetwarzane przez administratora dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. Posiadają Państwo prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)

Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa, w szczególności Kodeksu pracy jest obligatoryjne, w pozostałym przypadku jest dobrowolne. Wszelkie zapytania oraz oświadczenia w zakresie ww. praw należy kierować pod poniższe dane kontaktowe:

Dane kontaktowe administratora danych:
Crowd Ventures Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Walońskiej 7/66
ado@crowdway.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
crowdway@inspektor-danych.info

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Chcesz jako pierwszy otrzymać informację o kolejnych startupach? Zapisz się na nasz newsletter

Klauzula informacyjnaInformujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Crowd Ventures Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Walońskiej 7/66. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych. Odbiorcami tych danych mogą być tylko i wyłącznie firmy, które wspierają Crowd Ventures Sp. z o.ow zakresie funkcjonowania systemów informatycznych. Podstawą przetwarzania danych jest usprawiedliwiony cel administratora danych jakim jest marketing bezpośredni. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu wniesienia przez Państwa sprzeciwu wobec ich przetwarzania.Posiadają Państwo prawo do: • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także do przenoszenia swoich danych osobowych; • Wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do zapisania się do usługi NEWSLETTER. Ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych można zapoznać się w polityce prywatności: POLITYKA PRYWATNOŚCI. Wszelkie zapytania oraz oświadczenia w zakresie ww. praw należy kierować pod poniższe dane kontaktowe: Dane kontaktowe administratora danych: Crowd Ventures Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Walońskiej 7/66 ado@crowdway.pl Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: crowdway@inspektor-danych.info

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Crowd Ventures Sp. z o.oinformacji handlowych na podany przeze mnie adres e-mail